OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE – 3 Niedziela zw.25.01.2015

1.      Dziś zakończenie Tygodnia Modlitw o Jedność Chrześcijan. Po południu o godz. 16.30, Nieszpory.

2.      W tygodniu Msza Święta codziennie rano o godz. 7.00, i wieczorem o godz. 17.00.

3.      W środę o godz. 19.00, spotkanie Kręgu Domowego Kościoła św. Jana z Dukli.

4.      W czwartek po Mszy Świętej wieczornej spotkanie Szkolnego Koła Caritas.

5.      W piątek po Mszy Świętej wieczornej spotkanie Oazy.

6.      W sobotę nie będzie spotkania Oazy Dzieci Bożych.

7.      W przyszłą niedzielę (01 II), pierwsza niedziela miesiąca - zmiana Tajemnic Różańcowych, po Mszy Świętej o godzinie dziewiątej dla dzieci i młodzieży szkolnej a po Sumie dla starszych. Msze Święte jak zwykle. Po sumie do Mszy Świętej wieczornej Adoracja Najświętszego Sakramentu.

8.      Składamy serdeczne, Bóg zapłać wszystkim, którzy złożyli ofiary na potrzeby parafii. Zebraliśmy 4.310zł.

9.      Msza Święta z modlitwą o uzdrowienie i uwolnienie, pod przewodnictwem O. Józefa Witko w naszej parafii, będzie odprawiona 3 lutego o godz. 17.00. Serdecznie zapraszamy.

10.  Zakończyliśmy wizytę duszpasterską. Dziękujemy za życzliwe przyjęcie oraz złożone ofiary - Bóg zapłać! Poznane sprawy i problemy naszej wspólnoty parafialnej będziemy polecać w modlitwie a także uwzględniać w pasterskiej posłudze.

11.  Centrum Kultury Gminy Łańcut, Ośrodek Kultury w Albigowej zapraszają na Koncert Noworoczny, 25 stycznia tj. dziś o godzinie 14.30, w Sali Ośrodka Kultury w Albigowej. Wstęp wolny.

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE – 2 Niedziela zw.18.01.2015

1.      Dziś rozpoczyna się Tydzień Modlitw o Jedność Chrześcijan. Po sumie do Mszy Świętej wieczornej Adoracja Najświętszego Sakramentu. Po Mszy Świętej wieczornej spotkanie Akcji Katolickiej. Składka przeznaczona jest na potrzeby Parafii.

3.      W poniedziałek (19 I), wspomnienie św. Józefa Sebastiana Pelczara – patrona naszej archidiecezji.

4.      W środę Dzień Babci a w czwartek Dzień Dziadka – naszą wdzięczność i miłość do nich okażmy dobrym słowem i modlitwą.

5.      W środę o godz. 19.00, spotkanie Kręgu Domowego Kościoła św. Jana Pawła II.

6.      W piątek po Mszy Świętej wieczornej, spotkanie Oazy.

7.      W sobotę (24 I), o godz. 15.30, na organistówce spotkanie Oazy Dzieci Bożych.

8.      W przyszłą niedzielę (25 I), święto Nawrócenia św. Pawła Apostoła - zakończenie Tygodnia Modlitw o Jedność Chrześcijan. Msze Święte jak zwykle. Po południu o godz. 16.30, Nieszpory.

9.      W poniedziałek od godz. 14.00, będziemy kontynuować wizytę duszpasterską w kierunku ośrodka zdrowia i „Bud”. Gdyby się zdarzyło, że kogoś nie odwiedziliśmy to prosimy się zgłosić i ustalimy czas odwiedzin duszpasterskich.

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE – ŚWIĘTO CHRZTU PAŃSKIEGO11.01.2015

1.      Wraz z dzisiejszą niedzielą kończymy w liturgii okres Bożego Narodzenia, chociaż kolędy będziemy śpiewać tradycyjnie do 2 lutego. Po sumie spotkanie ministrantów.

3.      W piątek (16 I), w sposób szczególny modlimy się w intencji Ojca Świętego Franciszka. Po Mszy Świętej wieczornej nowenna do św. Jana Pawła II. Serdecznie zapraszamy wszystkich parafian. Po nabożeństwie wieczornym spotkanie Oazy.

4.      W sobotę (17 I), o godz. 15.30, na organistówce spotkanie Oazy Dzieci Bożych.

5.      W przyszłą niedzielę (18 I), rozpoczyna się Tydzień Modlitw o Jedność Chrześcijan, który zakończy się świętem Nawrócenia św. Pawła Apostoła (25 I). Kto w czasie trwania Tygodnia Modlitw o Jedność Chrześcijan będzie uczestniczył w jakimś nabożeństwie z modlitwą o jedność i weźmie udział w jego zakończeniu, może zyskać odpust zupełny pod zwykłymi warunkami. Msze Święte jak zwykle. Po sumie do Mszy Świętej wieczornej Adoracja Najświętszego Sakramentu. Po Mszy Świętej wieczornej spotkanie Akcji Katolickiej. Składka z przyszłej niedzieli, przeznaczona będzie na potrzeby Parafii.

6.      W tym tygodniu od godz. 14.00, a w sobotę od godz. 9.00, będziemy kontynuować wizytę duszpasterską. W poniedziałek i wtorek stroną wschodnią przez wieś w kierunku szkoły, w środę od państwa Czapkowskich wzdłuż drogi bocznej w kierunku szkoły i ulica „Ciemna”, czwartekpiątek - od pani Marii Bartman koło kościoła w kierunku Handzlówki po obu stronach szosy. W sobotę od Handzlówki w kierunku ośrodka zdrowia.

7.      Realizując przesłanie świętego Jana Pawła II do małżonków o budowaniu porozumienia i jedności, rozpoczynamy cykl spotkań podczas których będziemy łączyć „randkę małżeńską” z katechezą. Pierwsze spotkanie w Starym Młynie 29 stycznia, o godz. 18.00, szczegóły na plakatach od piątku tego tygodnia. Zapraszamy małżonków naszej parafii.

niedziela,
25 stycznia 2015